Veateade

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls funktsioonis menu_set_active_trail() (rida 2405 / /www/apache/domains/www.kuldar.ee/htdocs/pulmapaev/includes/menu.inc).

Muusika

Traditsioonide kohaselt oli avatants koht, kus selgus vastses peres suunaja. Olen pulmades täheldanud, et noorpaarid jagunevad kolmeks - traditsionaalne avavalss, lihtne esimene tants ja nii öelda koreograafi käe all valminud showtants.
Oluline muidugi pole mis valitakse, oluline on nautida oma esimest ühist tantsu. Kombekohaselt tantsivad mõlemad vast abiellunud pärast ka teiste külalistega.

Bändil on pulmas väga oluline roll. Ilma hea bändita võib pidu näida rahvale kurnava ning väsitavana.
Pole olemas ühtset valemit selle kohta, millist ansamblit valida. Suuremas osas sõltub see pulmastiilist ja noorpaari maitsest ning peopaigast.
Valitakse nii 2-3 mehe bände kui ka kuni 5 liikmelisi LIVE bände, kelle repertuaaris on lugusid seinast seina, kuid peab meeles pidama, et bänd ei pruugi alati kõiki tuntuid lugusid osata.
Üks olulisemaid omadusi ansambli juures on paindlikkus nii Teie kui ka pulmavanaga.
Pärast ansambli viimast akordi on tavaliselt vaja muusikaga edasi minna! Selleks olgu DJ või plaadimuusika, kuid hoogne pidu jätkub ka pärast ansambli lõppu.
Soovitame Teile parimaid bände!